Nekhro

nekhro
Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2014
Location: Peru
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 19% The Ring (2002) - Rated 30 Jun 2014
81 42% Starsky & Hutch (2004) - Rated 30 Jun 2014
66 13% Spy Kids (2001) - Rated 30 Jun 2014
86 71% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 30 Jun 2014
75 27% Bruce Almighty (2003) - Rated 30 Jun 2014
52 5% Patch Adams (1998) - Rated 30 Jun 2014
77 30% El Mariachi (1993) - Rated 30 Jun 2014
72 21% Red (2010) - Rated 30 Jun 2014
84 59% Louis C.K.: Oh My God (2013) - Rated 30 Jun 2014
79 35% King Kong (2005) - Rated 30 Jun 2014