Neleki

neleki
Member Since: 21 Apr 2013
Location: Bergara, Gipuzkoa, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 26% Trance (2013) - Rated 01 Sep 2013
70 45% Iron Man (2008) - Rated 01 Sep 2013
60 13% Iron Man 2 (2010) - Rated 01 Sep 2013
65 26% Iron Man 3 (2013) - Rated 01 Sep 2013
65 26% The Call (2013) - Rated 23 Jun 2013
65 26% The Bodyguard (1992) - Rated 25 May 2013
65 26% Invictus (2009) - Rated 25 May 2013
55 6% Iron Sky (2012) - Rated 19 May 2013
55 6% To Rome with Love (2012) - Rated 19 May 2013
70 45% A Single Man (2009) - Rated 17 May 2013