Nelson Nog

nelson_nog
Movie Buff - 327 Film Ratings
Member Since: 16 Dec 2013
Location: Fortaleza, Ceara, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies, series and music.

more Recent Ratings

90 73% Nightcrawler (2014) - Rated 18 Jun 2016
85 49% Foxcatcher (2014) - Rated 18 Jun 2016
85 49% Enemy (2014) - Rated 18 Jun 2016
80 27% Erin Brockovich (2000) - Rated 18 Jun 2016
85 49% Room (2015) - Rated 18 Jun 2016
70 6% Birdman (2014) - Rated 18 Jun 2016
90 73% Boyhood (2014) - Rated 18 Jun 2016
90 73% Carol (2015) - Rated 18 Jun 2016
95 91% A Place in the Sun (1951) - Rated 18 Jun 2016
90 73% 12 Years a Slave (2013) - Rated 09 Mar 2014