NeoUser

neouser
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2015
Location: Cyprus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: B

more Recent Ratings

60 19% Back to the Future Part II (1989) - Rated 25 Jan 2015
70 50% Ice Age (2002) - Rated 25 Jan 2015
70 50% Corpse Bride (2005) - Rated 25 Jan 2015
50 8% Titanic (1997) - Rated 25 Jan 2015
40 3% Clueless (1995) - Rated 25 Jan 2015
65 32% Apollo 13 (1995) - Rated 25 Jan 2015
65 32% Armageddon (1998) - Rated 25 Jan 2015
75 67% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 25 Jan 2015
99 99% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 25 Jan 2015
75 67% Magnolia (1999) - Rated 25 Jan 2015