Nerfer713

nerfer713
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 05 Apr 2012
Location: New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 63% Starbuck (2011) - Rated 26 Jul 2013
93 87% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 26 Jul 2013
93 87% Iron Man 3 (2013) - Rated 09 Jun 2013
89 68% Following (1998) - Rated 28 Apr 2013
82 40% Pina (2011) - Rated 28 Apr 2013
84 42% Trance (2013) - Rated 28 Apr 2013
94 90% Amadeus (1984) - Rated 30 Mar 2013
93 87% Les Misérables (2012) - Rated 30 Mar 2013
68 22% Jack the Giant Slayer (2013) - Rated 30 Mar 2013
94 90% Django Unchained (2012) - Rated 20 Feb 2013