Nerijus

nerijus
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2016
Location: Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 50% Now You See Me 2 (2016) - Rated 30 Aug 2016
90 76% Zootopia (2016) - Rated 30 Aug 2016
80 24% Neighbors 2: Sorority Rising (2016) - Rated 30 Aug 2016
85 50% Whiskey Tango Foxtrot (2016) - Rated 30 Aug 2016
85 50% The Nice Guys (2016) - Rated 30 Aug 2016
80 24% Planes: Fire and Rescue (2014) - Rated 03 Apr 2016
90 76% Kung Fu Panda 3 (2016) - Rated 03 Apr 2016
90 76% Happy Feet Two (2011) - Rated 03 Apr 2016
75 8% Rio 2 (2014) - Rated 03 Apr 2016
75 8% Cars 2 (2011) - Rated 03 Apr 2016