Nes95

nes95
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2014
Location: Jeddah, Saudi Arabia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 4% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 25 Nov 2014
50 4% Lucy (2014) - Rated 24 Nov 2014
81 59% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 09 Nov 2014
89 89% Reservoir Dogs (1992) - Rated 25 Sep 2014
74 27% The A-Team (2010) - Rated 18 Sep 2014
79 43% The Raven (2012) - Rated 18 Sep 2014
77 36% The Great Gatsby (2013) - Rated 18 Sep 2014
75 30% X-Men: First Class (2011) - Rated 18 Sep 2014
73 24% Memento (2001) - Rated 18 Sep 2014
78 39% Lincoln (2012) - Rated 18 Sep 2014