Nestal

nestal
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I'm a scriptwriting student and acted in several Israeli films and TV Series

more Recent Ratings

78 47% Inside Out (2015) - Rated 22 Jun 2016
67 8% Timecrimes (2007) - Rated 22 Jun 2016
85 64% True Detective (2014) - Rated 22 Jun 2016
75 32% Friends (1994) - Rated 22 Jun 2016
90 85% The Decalogue (1989) - Rated 22 Jun 2016
75 32% Freaks and Geeks (1999) - Rated 22 Jun 2016
75 32% Catch Me If You Can (2002) - Rated 22 Jun 2016
82 55% Double Indemnity (1944) - Rated 22 Jun 2016
87 73% Citizen Kane (1941) - Rated 22 Jun 2016
74 17% The One I Love (2014) - Rated 22 Jun 2016