NetaZed

netazed
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2007
Location: Tel Aviv, Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: most of the time i just close my eyes and listen to the soundtrack (so don't take my word on anytyhing).

more Recent Ratings

20 4% Office Space (1999) - Rated 11 Jan 2009
0% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 11 Jan 2009
70 30% Shablul (1971) - Rated 11 Jan 2009
60 19% The Pink Panther (1963) - Rated 11 Jan 2009
70 30% Abba Ganuv I (1987) - Rated 11 Jan 2009
65 23% Blackadder's Christmas Carol (1988) - Rated 11 Jan 2009
40 11% Citizen Kane (1941) - Rated 11 Jan 2009
10 1% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 11 Jan 2009
70 30% Hour of the Wolf (1968) - Rated 11 Jan 2009
75 43% Seven Samurai (1954) - Rated 11 Jan 2009