Netero

netero
Film Freak - 883 Film Ratings
Member Since: 12 Jul 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 75% Clerks (1994) - Rated 05 Apr 2015
80 75% Boyz n the Hood (1991) - Rated 05 Apr 2015
80 75% Stalker (1979) - Rated 05 Apr 2015
80 75% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 05 Apr 2015
70 38% Boogie Nights (1997) - Rated 05 Apr 2015
75 56% 25th Hour (2002) - Rated 05 Apr 2015
60 18% Nosferatu (1922) - Rated 05 Apr 2015
80 75% Dial M for Murder (1954) - Rated 05 Apr 2015
80 75% White Heat (1949) - Rated 05 Apr 2015
80 75% Sweet Smell of Success (1957) - Rated 05 Apr 2015