Nicholfritz

nicholfritz
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Pizza

more Recent Ratings

87 54% Lilo & Stitch (2002) - Rated 29 Jul 2019
88 59% The Bourne Identity (2002) - Rated 29 Jul 2019
96 93% Forrest Gump (1994) - Rated 29 Jul 2019
40 1% The Longest Yard (2005) - Rated 29 Jul 2019
80 21% The Rock (1996) - Rated 29 Jul 2019
87 54% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 29 Jul 2019
84 30% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 29 Jul 2019
80 21% Independence Day (1996) - Rated 29 Jul 2019
80 21% Con Air (1997) - Rated 29 Jul 2019
86 50% Finding Dory (2016) - Rated 29 Jul 2019