NickLeonhart

nickleonhart
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 20 Feb 2017
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: College student who loves movies and wants to learn more about them.

more Recent Ratings

80 50% The Lady Vanishes (1938) - Rated 22 Feb 2017
89 78% Cinema Paradiso (1988) - Rated 22 Feb 2017
96 95% The Godfather (1972) - Rated 21 Feb 2017
92 85% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 21 Feb 2017
96 95% A Woman Is a Woman (1961) - Rated 21 Feb 2017
79 45% The Prodigal Son (1981) - Rated 21 Feb 2017
76 35% Forrest Gump (1994) - Rated 21 Feb 2017
75 33% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 21 Feb 2017
82 57% Un Chien Andalou (1929) - Rated 21 Feb 2017
84 65% The Birds (1963) - Rated 21 Feb 2017