Nickel

nickel
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2012
Location: nairobi, Kenya
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Breaking Bad (2008) - Rated 23 Jul 2017
75 21% The Artist (2011) - Rated 23 Jul 2017
85 62% 24 (2001) - Rated 23 Jul 2017
80 40% In Order of Disappearance (2014) - Rated 23 Jul 2017
80 40% Band of Brothers (2001) - Rated 15 Feb 2012
80 40% 12 Angry Men (1957) - Rated 15 Feb 2012
90 84% Braveheart (1995) - Rated 15 Feb 2012
90 84% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 15 Feb 2012
80 40% 11:14 (2003) - Rated 15 Feb 2012
85 62% Forrest Gump (1994) - Rated 15 Feb 2012