Nickiiiihss

nickiiiihss
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2015
Location: USA
Age: 28
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Peace ✌🏻️

more Recent Ratings

80 81% The Theory of Everything (2014) - Rated 26 Sep 2015
56 18% A Cinderella Story: Once Upon a Song (2011) - Rated 25 Sep 2015
70 50% The Parent Trap (1998) - Rated 25 Sep 2015
73 56% Freaky Friday (2003) - Rated 25 Sep 2015
75 61% The Fault in Our Stars (2014) - Rated 24 Sep 2015
80 81% Heaven Is for Real (2014) - Rated 24 Sep 2015
60 34% Maleficent (2014) - Rated 24 Sep 2015
78 72% Mean Girls (2004) - Rated 24 Sep 2015
60 34% Finding Neverland (2004) - Rated 24 Sep 2015
69 43% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 24 Sep 2015