Nickpagano

nickpagano
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 36% Wild Hogs (2007) - Rated 27 Aug 2014
80 45% The Fast and the Furious (2001) - Rated 27 Aug 2014
80 45% The Mighty Ducks (1992) - Rated 27 Aug 2014
70 29% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 27 Aug 2014
88 73% Edward Scissorhands (1990) - Rated 27 Aug 2014
83 54% Office Space (1999) - Rated 27 Aug 2014
84 58% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 27 Aug 2014
91 89% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 27 Aug 2014
25 4% Red Dawn (2012) - Rated 27 Aug 2014
10 0% Rubber (2010) - Rated 27 Aug 2014