Nihiletzsche

nihiletzsche
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 26 Dec 2016
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 19yo, born in Belarus and grew up in Venice, Italy.

more Recent Ratings

85 37% A Million Ways to Die in the West (2014) - Rated 24 Apr 2017
90 78% Léon: The Professional (1994) - Rated 14 Apr 2017
90 78% Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Rated 04 Apr 2017
100 96% Black Mirror (2011) - Rated 30 Mar 2017
90 78% BoJack Horseman (2014) - Rated 30 Mar 2017
85 37% The Hateful Eight (2015) - Rated 03 Feb 2017
90 78% Pulp Fiction (1994) - Rated 03 Feb 2017
85 37% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 03 Feb 2017
85 37% In Bruges (2008) - Rated 03 Feb 2017
85 37% 12 Monkeys (1995) - Rated 26 Dec 2016