Nikki46

nikki46
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2016
Location: Canada
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 Reservoir Dogs (1992) - Rated 10 Dec 2016
100 The Family (2013) - Rated 10 Dec 2016
50 50 First Dates (2004) - Rated 10 Dec 2016
100 Ghost (1990) - Rated 10 Dec 2016
25 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 10 Dec 2016
100 The Vow (2012) - Rated 10 Dec 2016
100 How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 10 Dec 2016
100 Spanglish (2004) - Rated 10 Dec 2016
100 The Bucket List (2007) - Rated 10 Dec 2016
100 Hitch (2005) - Rated 10 Dec 2016