NikoSuave

nikosuave
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Yes, hello.

more Recent Ratings

84 52% G.I. Jane (1997) - Rated 11 Jul 2017
70 13% The Punisher (2004) - Rated 11 Jul 2017
85 59% Friday (1995) - Rated 11 Jul 2017
30 0% Catwoman (2004) - Rated 11 Jul 2017
70 13% Elektra (2005) - Rated 11 Jul 2017
90 83% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 11 Jul 2017
65 8% Scary Movie 4 (2006) - Rated 11 Jul 2017
72 16% Predator 2 (1990) - Rated 11 Jul 2017
74 21% Hollow Man (2000) - Rated 11 Jul 2017
90 83% Braveheart (1995) - Rated 11 Jul 2017