NikolaH

nikolah
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2018
Location: Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: little

more Recent Ratings

90 80% The Hunger Games (2012) - Rated 20 Dec 2018
50 26% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 20 Dec 2018
93 90% There's Something About Mary (1998) - Rated 20 Dec 2018
55 36% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 20 Dec 2018
40 13% Gremlins (1984) - Rated 20 Dec 2018
50 26% Inception (2010) - Rated 20 Dec 2018
85 70% Inside Man (2006) - Rated 20 Dec 2018
90 80% Life Is Beautiful (1997) - Rated 20 Dec 2018
65 50% Meet the Fockers (2004) - Rated 20 Dec 2018
70 56% Catch Me If You Can (2002) - Rated 20 Dec 2018