Niku

niku
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2018
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 55% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 16 Aug 2018
77 40% Rocky (1976) - Rated 16 Aug 2018
77 40% Rocky II (1979) - Rated 16 Aug 2018
73 18% Full Metal Jacket (1987) - Rated 16 Aug 2018
83 70% Iron Man (2008) - Rated 16 Aug 2018
68 8% The Truman Show (1998) - Rated 16 Aug 2018
71 15% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 16 Aug 2018
80 55% Rocky III (1982) - Rated 16 Aug 2018
88 90% Moneyball (2011) - Rated 16 Aug 2018
77 40% Easy A (2010) - Rated 16 Aug 2018