NillWiggs

nillwiggs
Movie Buff - 463 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I enjoy films... -_-

more Recent Ratings

100 92% Cannibal Holocaust (1980) - Rated 04 Jan 2016
100 92% Papillon (1973) - Rated 04 Jan 2016
60 53% The Fly (1986) - Rated 04 Jan 2016
90 80% The Animatrix (2003) - Rated 04 Jan 2016
90 80% Hook (1991) - Rated 04 Jan 2016
60 53% The Ten Commandments (1956) - Rated 04 Jan 2016
100 92% 3:10 to Yuma (1957) - Rated 04 Jan 2016
30 40% Romancing the Stone (1984) - Rated 04 Jan 2016
100 92% Blade Runner (1982) - Rated 04 Jan 2016
23% JFK (1991) - Rated 04 Jan 2016