NilsR

nilsr
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2015
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 72% Gattaca (1997) - Rated 29 Nov 2015
78 47% Thelma & Louise (1991) - Rated 29 Nov 2015
86 77% True Romance (1993) - Rated 29 Nov 2015
77 37% Kalifornia (1993) - Rated 29 Nov 2015
89 85% The People vs. Larry Flynt (1996) - Rated 29 Nov 2015
80 58% Rounders (1998) - Rated 29 Nov 2015
71 22% Panic Room (2002) - Rated 29 Nov 2015
77 37% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 29 Nov 2015
78 47% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 29 Nov 2015
78 47% Raging Bull (1980) - Rated 29 Nov 2015