Nimhz

nimhz
Movie Buff - 158 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2013
Location: santiago, providencia, Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Intouchables (2011) - Rated 25 Mar 2014
65 42% V/H/S/2 (2013) - Rated 20 Jan 2014
65 42% V/H/S (2012) - Rated 20 Jan 2014
80 67% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 17 Jan 2014
90 91% The Hobbit: The Desolation of Smaug (2013) - Rated 17 Jan 2014
85 77% Prisoners (2013) - Rated 17 Jan 2014
55 30% Don Jon (2013) - Rated 17 Jan 2014
85 77% About Time (2013) - Rated 17 Jan 2014
75 56% All Is Lost (2013) - Rated 17 Jan 2014
60 36% Escape Plan (2013) - Rated 17 Jan 2014