Nimo955

nimo955
Flick Fan - 84 Film Ratings
Member Since: 09 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Jean de Florette (1986) - Rated 09 Jul 2016
90 63% Drive (2011) - Rated 09 Jul 2016
90 63% Inception (2010) - Rated 09 Jul 2016
95 75% Bullets Over Broadway (1994) - Rated 09 Jul 2016
100 91% Annie Hall (1977) - Rated 09 Jul 2016
100 91% Wendy and Lucy (2008) - Rated 09 Jul 2016
95 75% Interstellar (2014) - Rated 09 Jul 2016
95 75% The Martian (2015) - Rated 09 Jul 2016
90 63% The Sixth Sense (1999) - Rated 09 Jul 2016
90 63% The Queen (2006) - Rated 09 Jul 2016