Ninmi

ninmi
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2015
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I just like to list things according to how I've felt. Don't mistake any of this in to anything objective.

more Recent Ratings

86 61% Your Name. (2016) - Rated 27 Apr 2017
81 46% Red Beard (1965) - Rated 10 Jul 2016
88 73% Woman in the Dunes (1964) - Rated 26 Sep 2015
83 55% In the Mood for Love (2000) - Rated 12 Sep 2015
88 73% Late Spring (1949) - Rated 07 Sep 2015
98 96% Eureka (2000) - Rated 29 Aug 2015
28 0% Transformers: Age of Extinction (2014) - Rated 29 Aug 2015
45 3% Pacific Rim (2013) - Rated 29 Aug 2015
42 1% Crossing Over (2009) - Rated 29 Aug 2015
62 5% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 29 Aug 2015