Nivekz
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Nivekz's...
96 92% | The Shawshank Redemption (1994) - Rated 19 Jan 2020 |
88 44% | The Lobster (2015) - Rated 19 Jan 2020 |
89 48% | Salt (2010) - Rated 19 Jan 2020 |
85 31% | Tron: Legacy (2010) - Rated 19 Jan 2020 |
77 9% | Madagascar (2005) - Rated 19 Jan 2020 |
80 16% | Unbreakable (2000) - Rated 19 Jan 2020 |
88 44% | WALL·E (2008) - Rated 19 Jan 2020 |
90 58% | Ocean's Thirteen (2007) - Rated 19 Jan 2020 |
95 83% | Inglourious Basterds (2009) - Rated 19 Jan 2020 |
70 1% | Coraline (2009) - Rated 19 Jan 2020 |