Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NiwotJ

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Jan 9, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
82 25% Black Panther (2018) - Jan 09, 2019
68 9% BlacKkKlansman (2018) - Jan 09, 2019
87 36% The Gift (2015) - Jan 09, 2019
61 3% Spy (2015) - Jan 09, 2019
72 11% Mad Max: Fury Road (2015) - Jan 09, 2019
91 55% Foxcatcher (2014) - Jan 09, 2019
88 43% McFarland, USA (2015) - Jan 09, 2019
84 31% Whiplash (2014) - Jan 09, 2019
82 25% Still Alice (2014) - Jan 09, 2019
73 14% Birdman (2014) - Jan 09, 2019