Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NlA76j

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jun 30, 2019

more Recent Ratings
75 5% The Tree of Life (2011) - Jun 30, 2019
89 55% Moonlight (2016) - Jun 30, 2019
85 20% Irreversible (2002) - Jun 30, 2019
86 35% Funny Games (1997) - Jun 30, 2019
98 95% Taxi Driver (1976) - Jun 30, 2019
95 85% Three Colors: Blue (1993) - Jun 30, 2019
87 45% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jun 30, 2019
90 70% The Manchurian Candidate (1962) - Jun 30, 2019
90 70% The Master (2012) - Jun 30, 2019
85 20% The Conversation (1974) - Jun 30, 2019