Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Nlq4rq

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: May 23, 2020

more Recent Ratings
80 76% Elysium (2013) - May 23, 2020
70 30% Big Trouble in Little China (1986) - May 23, 2020
85 96% Edge of Tomorrow (2014) - May 23, 2020
80 76% Corpse Bride (2005) - May 23, 2020
80 76% Jurassic Park (1993) - May 23, 2020
70 30% Inception (2010) - May 23, 2020
80 76% The Shawshank Redemption (1994) - May 23, 2020
75 53% Chasing Amy (1997) - May 23, 2020
60 7% Insomnia (2002) - May 23, 2020
60 7% The Hunger Games (2012) - May 23, 2020