Nluban

nluban
Flick Fan - 61 Film Ratings
Member Since: 09 Sep 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 45% Deadpool (2016) - Rated 09 Sep 2020
90 63% Arrival (2016) - Rated 09 Sep 2020
93 76% The Martian (2015) - Rated 09 Sep 2020
95 92% The Avengers (2012) - Rated 09 Sep 2020
83 19% Thor (2011) - Rated 09 Sep 2020
85 27% Iron Man 2 (2010) - Rated 09 Sep 2020
95 92% Iron Man (2008) - Rated 09 Sep 2020
88 45% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 09 Sep 2020
95 92% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 09 Sep 2020
90 63% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 09 Sep 2020