Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NoceGr

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: May 5, 2018

more Recent Ratings
55 42% Saw (2004) - May 05, 2018
65 80% The Shining (1980) - May 05, 2018
50 24% Zero Dark Thirty (2012) - May 05, 2018
10 1% The Tree of Life (2011) - May 05, 2018
65 80% Kill Bill: Volume 2 (2004) - May 05, 2018
40 8% Get Out (2017) - May 05, 2018
60 64% Crash (1996) - May 05, 2018
60 64% Hot Fuzz (2007) - May 05, 2018
55 42% Dancer in the Dark (2000) - May 05, 2018
45 15% The People vs. Larry Flynt (1996) - May 05, 2018