Noe Denis

noe_denis
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

3% The Goodtimeskid (2005) - Rated 04 Oct 2011
9% Bronson (2009) - Rated 04 Oct 2011
95 72% Black Dynamite (2009) - Rated 04 Oct 2011
95 72% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 04 Oct 2011
95 72% 24 Hour Party People (2002) - Rated 04 Oct 2011
94 61% There Will Be Blood (2007) - Rated 27 Sep 2011
99 91% Office Space (1999) - Rated 27 Sep 2011
80 32% Mr. Hulot's Holiday (1953) - Rated 27 Sep 2011
94 61% Aguirre: The Wrath of God (1972) - Rated 27 Sep 2011
93 56% Sansho the Bailiff (1954) - Rated 27 Sep 2011