Noel74

Bio: Movie and TV fanatic! Always interested in talking movies and tv, and hearing other people's thoughts and opinions.
Check out Noel74's...
94 72% | A Star Is Born (2018) - Oct 15, 2018 |
88 50% | Mission: Impossible - Fallout (2018) - Oct 15, 2018 |
85 44% | Avengers: Infinity War (2018) - Jun 08, 2018 |
80 33% | Hostiles (2017) - Jun 08, 2018 |
61 11% | Red Sparrow (2018) - Jun 08, 2018 |
64 12% | The Greatest Showman (2017) - Jun 08, 2018 |
62 11% | Solo: A Star Wars Story (2018) - Jun 08, 2018 |
68 14% | Deadpool 2 (2018) - Jun 08, 2018 |
76 27% | Rudy (1993) - Apr 14, 2018 |
74 22% | Match Point (2005) - Apr 14, 2018 |