Nordvig

nordvig
Film Freak - 707 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2010
Location: København N, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 64% Away from Her (2007) - Rated 08 Aug 2012
70 50% Kebab Connection (2004) - Rated 04 Aug 2012
70 50% Avalon (2011) - Rated 01 Aug 2012
90 96% Weekend (2011) - Rated 31 Jul 2012
80 79% Take Shelter (2011) - Rated 31 Jul 2012
85 90% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 31 Jul 2012
85 90% Martha Marcy May Marlene (2011) - Rated 17 Jul 2012
40 11% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 25 Jun 2012
75 64% A Royal Affair (2012) - Rated 22 May 2012
70 50% The Cabin in the Woods (2012) - Rated 08 May 2012