NorthernStar

northernstar
Film Freak - 542 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 88% Bodyguard (2018) - Rated 03 Jan 2020
72 54% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 03 Jan 2020
80 88% The West Wing (1999) - Rated 03 Jan 2020
87 98% Interstellar (2014) - Rated 03 Jan 2020
85 97% Joker (2019) - Rated 03 Jan 2020
70 41% Çöpçüler Kralı (1977) - Rated 03 Jan 2020
74 67% Manchester by the Sea (2016) - Rated 03 Jan 2020
74 67% The Blind Side (2009) - Rated 03 Jan 2020
75 74% Big Hero 6 (2014) - Rated 03 Jan 2020
70 41% Ant-Man (2015) - Rated 03 Jan 2020