NotoriousCOD

notoriouscod
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 18% The Santa Clause (1994) - Rated 18 Jan 2020
78 74% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Jan 2020
80 81% Apocalypse Now (1979) - Rated 18 Jan 2020
50 12% Face/Off (1997) - Rated 18 Jan 2020
50 12% Wedding Crashers (2005) - Rated 18 Jan 2020
60 27% Ice Age (2002) - Rated 18 Jan 2020
82 87% Bridesmaids (2011) - Rated 18 Jan 2020
58 22% Bee Movie (2007) - Rated 18 Jan 2020
80 81% Blood Diamond (2006) - Rated 18 Jan 2020
65 37% 21 Jump Street (2012) - Rated 18 Jan 2020