Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NotteANapoli

Flick Fan - 94 Film Ratings

Member Since: Nov 1, 2020

more Recent Ratings
Check out NotteANapoli's...
92 70% Ah güzel Istanbul (1966) - Jan 11, 2021
84 21% Time to Love (1965) - Jan 11, 2021
80 11% Brancaleone at the Crusades (1970) - Jan 11, 2021
90 61% For Love and Gold (1966) - Jan 06, 2021
90 61% Sedotta e abbandonata (1964) - Dec 30, 2020
88 50% A Special Day (1977) - Dec 28, 2020
80 11% Gente di Roma (2003) - Dec 28, 2020
86 31% Germany Year Zero (1948) - Dec 28, 2020
88 50% Stanno tutti bene (1990) - Dec 28, 2020
89 56% Paisan (1946) - Dec 22, 2020