Noxide

noxide
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Alien (1979) - Rated 06 Nov 2017
95 95% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 06 Nov 2017
85 72% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 06 Nov 2017
65 32% War for the Planet of the Apes (2017) - Rated 06 Nov 2017
60 18% Kong: Skull Island (2017) - Rated 06 Nov 2017
60 18% King Arthur: Legend of the Sword (2017) - Rated 06 Nov 2017
60 18% Life (2017) - Rated 06 Nov 2017
75 50% Atomic Blonde (2017) - Rated 06 Nov 2017
30 1% The Great Wall (2016) - Rated 06 Nov 2017
75 50% Logan (2017) - Rated 06 Nov 2017