Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Np3TPw

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Oct 29, 2019

more Recent Ratings
70 50% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Oct 29, 2019
75 70% Argo (2012) - Oct 29, 2019
60 20% Jackass: The Movie (2002) - Oct 29, 2019
80 85% Sherlock Holmes (2009) - Oct 29, 2019
50 5% Final Destination 3 (2006) - Oct 29, 2019
75 70% American Hustle (2013) - Oct 29, 2019
85 95% The Imitation Game (2014) - Oct 29, 2019
70 50% Superman: The Movie (1978) - Oct 29, 2019
65 35% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Oct 29, 2019
60 20% The Social Network (2010) - Oct 29, 2019