Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NrKxhH

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Nov 27, 2018

more Recent Ratings
60 15% Videodrome (1983) - Nov 27, 2018
75 40% Guardians of the Galaxy (2014) - Nov 27, 2018
90 95% Good Will Hunting (1997) - Nov 27, 2018
80 75% Slumdog Millionaire (2008) - Nov 27, 2018
75 40% Saw (2003) - Nov 27, 2018
80 75% The Hurt Locker (2009) - Nov 27, 2018
80 75% Requiem for a Dream (2000) - Nov 27, 2018
75 40% The Great Gatsby (2013) - Nov 27, 2018
75 40% Ronin (1998) - Nov 27, 2018
50 5% The Cable Guy (1996) - Nov 27, 2018