Ntararam

ntararam
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 18 Oct 2015
Location: Ukraine
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Frances Ha (2013) - Rated 18 Oct 2015
90 93% Pauline at the Beach (1983) - Rated 18 Oct 2015
85 75% Good Night, and Good Luck (2005) - Rated 18 Oct 2015
85 75% Schindler's List (1993) - Rated 18 Oct 2015
80 46% Men in Black (1997) - Rated 18 Oct 2015
78 25% Night on Earth (1991) - Rated 18 Oct 2015
75 15% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 18 Oct 2015
85 75% Chicken Run (2000) - Rated 18 Oct 2015
80 46% Amadeus (1984) - Rated 18 Oct 2015
70 6% The Diving Bell and the Butterfly (2007) - Rated 18 Oct 2015