Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Nu3FEE

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: May 29, 2018

more Recent Ratings
88 44% Isle of Dogs (2018) - May 29, 2018
92 70% Aeon Flux (2005) - May 29, 2018
95 82% The Phantom of the Opera (2004) - May 29, 2018
92 70% The Abyss (1989) - May 29, 2018
89 52% Logan (2017) - May 29, 2018
91 61% Oblivion (2013) - May 29, 2018
97 91% The Lost World: Jurassic Park (1997) - May 29, 2018
73 26% La La Land (2016) - May 29, 2018
26 20% Night at the Museum (2006) - May 29, 2018
23 14% Sweet Home Alabama (2002) - May 29, 2018