Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Nursebrenda

Movie Buff - 456 Film Ratings

Member Since: Jul 3, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out Nursebrenda's...
95 42% Avatar (2009) - Jul 03, 2019
88 23% Bewitched (2005) - Jul 03, 2019
75 13% Junior (1994) - Jul 03, 2019
75 13% Step Brothers (2008) - Jul 03, 2019
95 42% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Jul 03, 2019
95 42% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Jul 03, 2019
100 84% August Rush (2007) - Jul 03, 2019
99 65% Three Men and a Baby (1987) - Jul 03, 2019
99 65% Four Weddings and a Funeral (1994) - Jul 03, 2019
78 16% Birdman (2014) - Jul 03, 2019