Nuxh

nuxh
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 43% Hush (2016) - Rated 18 Jan 2018
92 80% A Christmas Story (1983) - Rated 18 Jan 2018
89 68% Everybody Wants Some!! (2016) - Rated 18 Jan 2018
85 58% Everything Must Go (2011) - Rated 18 Jan 2018
92 80% Almost Famous (2000) - Rated 18 Dec 2016
65 22% Finding Dory (2016) - Rated 04 Aug 2016
82 49% Zootopia (2016) - Rated 04 Aug 2016
50 12% Bad Moms (2016) - Rated 04 Aug 2016
90 72% Superbad (2007) - Rated 21 May 2016
91 76% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Rated 21 May 2016