Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NvsWwz

Flick Fan - 51 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

more Recent Ratings
70 47% Cube (1997) - Jan 18, 2020
75 57% The Matrix (1999) - Jan 18, 2020
75 57% Black Hawk Down (2001) - Jan 18, 2020
70 47% X-Men (2000) - Jan 18, 2020
70 47% 28 Days Later (2002) - Jan 18, 2020
55 23% Napoleon Dynamite (2004) - Jan 18, 2020
90 84% Edge of Tomorrow (2014) - Jan 18, 2020
65 35% Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jan 18, 2020
95 94% Men in Black II (2002) - Jan 18, 2020
40 6% 300 (2007) - Jan 18, 2020