Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
NwWm38

Flick Fan - 19 Film Ratings

Member Since: Mar 22, 2020

more Recent Ratings
67 23% Smokin' Aces (2007) - Mar 22, 2020
73 57% The Wolverine (2013) - Mar 22, 2020
62 5% Brave (2012) - Mar 22, 2020
71 39% Highlander (1986) - Mar 22, 2020
73 57% The Road Warrior (1981) - Mar 22, 2020
92 97% The Imitation Game (2014) - Mar 22, 2020
76 78% Public Enemies (2009) - Mar 22, 2020
71 39% Beauty and the Beast (1991) - Mar 22, 2020
65 13% The Ring (2002) - Mar 22, 2020
80 92% Memento (2001) - Mar 22, 2020