Nyng

nyng
Movie Buff - 466 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2015
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 91% The Imitation Game (2014) - Rated 04 Nov 2015
80 44% A Matter of Life and Death (1946) - Rated 01 Nov 2015
90 85% The Lovers on the Bridge (1991) - Rated 01 Nov 2015
95 95% The Remains of the Day (1993) - Rated 01 Nov 2015
90 85% Love Me If You Dare (2003) - Rated 01 Nov 2015
90 85% Flammen & Citronen (2008) - Rated 01 Nov 2015
87 69% Angela's Ashes (1999) - Rated 01 Nov 2015
88 74% Five Minutes of Heaven (2009) - Rated 01 Nov 2015
87 69% Bloody Sunday (2002) - Rated 01 Nov 2015
87 69% The Guard (2011) - Rated 01 Nov 2015