Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OH8ADe

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Apr 1, 2019

more Recent Ratings
90 31% How to Train Your Dragon (2010) - Apr 01, 2019
93 50% Black Swan (2010) - Apr 01, 2019
90 31% Saw (2004) - Apr 01, 2019
100 90% Shutter Island (2010) - Apr 01, 2019
100 90% Nightcrawler (2014) - Apr 01, 2019
95 63% Princess Mononoke (1997) - Apr 01, 2019
85 9% 8 Mile (2002) - Apr 01, 2019
97 77% Donnie Darko (2001) - Apr 01, 2019
85 9% Happy Gilmore (1996) - Apr 01, 2019
90 31% The Wrestler (2008) - Apr 01, 2019