Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OI7iWe

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Dec 15, 2018

more Recent Ratings
89 61% Y Tu Mamá También (2001) - Dec 15, 2018
89 61% The Jungle Book (2016) - Dec 15, 2018
86 46% Black Panther (2018) - Dec 15, 2018
67 3% Baywatch (2017) - Dec 15, 2018
80 26% Jumanji: Welcome to the Jungle (2017) - Dec 15, 2018
94 80% Starbuck (2011) - Dec 15, 2018
70 11% The Theory of Everything (2014) - Dec 15, 2018
74 19% Bohemian Rhapsody (2018) - Dec 15, 2018
95 88% Jurassic Park (1993) - Dec 15, 2018
86 46% Coco (2017) - Dec 15, 2018