Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
OMH3c7

Flick Fan - 50 Film Ratings

Member Since: Jul 30, 2018

more Recent Ratings
20 12% Vertigo (1958) - Jul 30, 2018
80 52% The Big Lebowski (1998) - Jul 30, 2018
60 25% The Matrix (1999) - Jul 30, 2018
50 20% WALL·E (2008) - Jul 30, 2018
90 74% First Blood (1982) - Jul 30, 2018
100 94% Rocky IV (1985) - Jul 30, 2018
70 35% Once Upon a Time in the West (1968) - Jul 30, 2018
20 12% Double Indemnity (1944) - Jul 30, 2018
70 35% Carrie (1976) - Jul 30, 2018
4% Citizen Kane (1941) - Jul 30, 2018